Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken. Locatie en afstand moeten geen probleem zijn. Althans, voor mij in de meeste gevallen niet, dus ik hoop dat wij elkaar tegemoet kunnen komen in het geval het misschien lastig zou
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Ik zoek een man die van erotiek houd en een vrouw met respect en liefde behandelt. Uiterlijk doet er niet zo toe. Hygiëne, discretie en respect staan bij mij wel op nummer 1!