Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie. Heb verder niet veel eisen aan een man, zolang wij het samen maar gezellig hebben.
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?
Alpedehuez, 47 jaar · Hilversum
Een leuke gezellige man die graag van het leven geniet en een vrouw aan zijn zijde wil hebben.
GeheimeLiefde, 49 jaar · Alphen
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer,
CorinneNiice, 46 jaar · Lelystad
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een
Michelle71, 46 jaar · Sassenheim
Een lekkere vent die mij een ware hoogtepunt kan bezorgen. Geen saaie man die alleen maar achter zn laptop zit of voor de tv