Iemand die wel zin heeft om met mij er op uit te trekken, Lekker een strandwandeling maken, picknicken, museum- festival bezoeken. Jij bent verzorgd, je hebt een goed gevoel voor humor en je hebt ook nog eens wat te vertellen. Je houdt van spontaan dingen doen, en je houdt van lekker eten en een biertje erbij
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm en lief persoon om leuke dingen te doen en er zeker voor elkaar te zijn!
Je snapt vast ook wel dat ik hier niet ben om over koetjes en kalfjes te gaan praten maar dat ik opzoek ben naar iemand om gewoon heerlijke harde seks mee te hebben. Er zijn niet veel dingen die ik niet doe als het op seks aankomt dus wat wil jij doen