Ik hou ervan als een man mijn in een hete bui kan krijgen, of mij gewoon aan het lachen kan maken. Als een man mij dat kan leveren, ben ik helemaal in de wolken. Maar een man moet ook een romantische en passionele kant hebben, en deze bij mij snel op kunnen wekken
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie. Heb verder niet veel eisen aan een man, zolang wij het samen maar gezellig hebben.
Hete Poes1969, 48 jaar · Kachtem
♥ West-Vlaanderen ♥ Slank lijf
Ik ben een dominante vrouw,verlekkerd op mooie schoentjes eigenlijk alles met een hoge hak....
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.