ben je een man van rond de 40 die ook geniet, graag de wereld verkent, geniet van een etentje, een glaasje wijn, een lach en een babbel en die sportief is? misschien pas je dan wel in mijn plaatje.
Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo. Verder ben ik in voor rollenspel en sigarten fetisjisten,
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek, eerlijk is en zin heeft in t leven. Tenslotte is het zo veel leuker met twee. Reageer en we zien wel of er iets leuks kan groeien... ik wil ook liever iemand in levende lijve ontmoeten,
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.