Net als ik op zoek naar iets voor vast. Je bent vrolijk en lief. Dat is voor mij het belangrijkste. Elkaar in de waarde laten ook. Als je gek op dieren bent en een actief type zou het best wel eens kunnen matchen.
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk dat er wederzijds vertrouwen en acceptatie is. Je werkt en je hebt een fijn sociaal leven en kunt je goed vermaken bij andere mensen. Je hebt normen en waarden.
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
♥ West-Vlaanderen
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
Fienteens, 47 jaar · Joure
Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur
Receptioniste, 45 jaar · Dordrecht
Kom op mannen zeg het zoals het is stiekem willen ons settelen vooral geen one night stands want die kan ik zo wel zoeken nee
SChroomloos1, 47 jaar · Apeldoorn
Een man die weet wat hij in zijn leven wil of wilt bereiken. Dus ben je verzorgd, hygiënisch, en heb je een goede dosis
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat