Mijn vriend houdt meer van 4-sterrenhotels, dus wanneer ik met hem op vakantie ga, is dat meestal waar we terechtkomen. Maar zoals ik al zei, ik geef de voorkeur aan die slaapzak. Wil je meedoen?
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem zijn is een tweede natuur voor jou. Jij en ik gaan samen veel sexy plezier beleven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kris Tina , 46 jaar · Appingedam
Je bent een vriend en je zult eerlijk tegen me zijn, je geeft me advies dat me kan helpen de manier te veranderen waarop ik mezelf
Feena, 45 jaar · Barendrecht
Ik hoop dat je een volwassen man bent die me als een koningin gaat behandelen. Kan je dat voor me doen? Het moet echt speciaal
Eigensmaak, 46 jaar · Zutphen
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen.
Tinkaa, 47 jaar · Hoogeveen
Je bent net als mij zo nieuwsgierig hoe het uit zal pakken en gaat er vol overgave met mij in. 1 ding staat voorop en dat is dat
Bianblauw, 47 jaar · Tisselt
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?