Ik heb iemand nodig die en goede tijd wil hebben met een volwassen vrouw zoals ik. Ik heb een volwassen man nodig die me kan begrijpen en die mijn beste vriend kan zijn. Iemand die de dingen perfect kan maken als we samen zijn, w
Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten doen. Hoe zit het met het hebben van dat goed seksfeestje in het echt?
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
AudryAX, 48 jaar · Veenendaal
Ik wil een man die oprecht en eerlijk is. Ik hou ook van een man die discreet, gepassioneerd en sensueel is. Ik zou het leuk vinden
C4mmeron, 49 jaar · Harmelen
Wil je mijn seksmaatje zijn, kan jij die voor mij zijn ? Zorg ervoor dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten.
Flierefluiter69, 48 jaar · Valkenswaard
Ik zoek een leuke sportieve man, minimaal 35 (Toyboys zijn leuk maar ik ben ook geen 18 meer) om af en toe mee af te spreken. Geen
SecreTara, 48 jaar · Alken
Ik hoop hier mannen te vinden die niet 1 2 3 klaar zijn maar een aardig uithoudingsvermogen hebben en het liefst meerdere keren
Sneakkie, 46 jaar · Schoorl
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn