Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied onderneem jij graag het 1 en ander.
Je moet genoeg tijd voor me hebben, ik weet zeker dat we deze tijd voor ons geweldig kunnen maken samen. Ben je er klaar voor om wat plezier en een gezellige tijd met mij te hebben, en samen iets moois op kunnen bouwen?
Een echte levensgenieter zo omschrijven ze jou met een mooi postuur, mooie opwindende ogen, die boekdelen spreken. Jij denkt in eerst instantie aan de ander, maar verliest jezelf niet uit het oog. Je bent romantisch, het liefst ongebonden en weer op zoek naar nieuwe gelukt? Als wij ook nog dezelfde interesses
Je wilt niets haasten, maar gaat gewoon een beetje op ontdekkingstocht. Wil je ook een spannende tijd hebben, dan is het een leuke man die lief, zorgzaam en liefdevol en spontaan is. Ik hoop dat je die engerds bij me weg kunt houden, doe je best!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shlby, 45 jaar · Aalsmeer
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij
Olga72, 45 jaar · Driemond
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook
Louise70, 47 jaar · Landegem
Een man die zeker zo avontuurlijk is als ikzelf. Iemand die dit leven voor mij weer wilt laten stralen! Ik zou zo blij zijn als
Marlies234, 48 jaar · Biddinghuizen
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
TanjaWest, 47 jaar · Den Dungen
Ben jij een man die ook zin heeft om een relatie aan te gaan? Iemand waar je alles mee kan delen en lekker bij thuis kan komen?