Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem zijn is een tweede natuur voor jou. Jij en ik gaan samen veel sexy plezier beleven.
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en werk meestal in de avonden. Anders zou een ander locatie eventueel ook mogelijk zijn.
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik kan je voorkeuren niet zien, dus voel je vrij om een ??bericht neer te zetten.
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm en lief persoon om leuke dingen te doen en er zeker voor elkaar te zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Edoua, 48 jaar · Maastricht
Sport
Shan--ty, 48 jaar · Landhorst
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit
Lottevan1969, 48 jaar · Antwerpen
Eigenlijk drie woorden, lief, gezellig en avontuurlijk.
NatGebedje, 47 jaar · Hasselt
Exhibitionisme, plasseks, buitenseks.
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn
Kaiya, 47 jaar · Landegem
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou