Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem zijn is een tweede natuur voor jou. Jij en ik gaan samen veel sexy plezier beleven.
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus bedoel ik ook serieus op zoek naar een vrouw en niet zomaar voor 1 keertje.
Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft, misschien zoals jij of ik, maar advies niet zo lang willen wachten om lief te hebben en meegesleept te worden door emoties en de fout maken om te zijn met wie we niet zouden moeten zijn,