Eigenlijk vind ik beide smaken lekker, ik vind het heel gezellig als je met zn tweetjes komt, the more the merrier zeg ik altijd. Maar als ik alleen aan jou mijn handen al vol heb...welkom welkom.
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken. Locatie en afstand moeten geen probleem zijn. Althans, voor mij in de meeste gevallen niet, dus ik hoop dat wij elkaar tegemoet kunnen komen in het geval het misschien lastig zou
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man die het leuk vindt om gewoon een gezellig avondje met mij ergens wat wilt gaan drinken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Listig, 45 jaar · Berendrecht
Bij mij ex man zat ik behoorlijk onder de plak. Ik mocht andere mannen niet aanspreken, behalve de dominee op zondag. Mijn
WilmaD, 47 jaar · Eigenbilzen
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig
Flipflopper, 46 jaar · Halen
U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt
Elvia1807, 49 jaar · Jellum
Hoe geil kun je zijn voor mij? Ik ben er zeker van dat dit voor ons werkt. Je moet toegewijd zijn aan mij. Kan je dat doen?
Linaaahh, 46 jaar · Kamperveen
Ben jij die leuke spontane man waar ik naar op zoek ben? Hou je net als ik van uitgaan en gezelligheid? Dan laat snel wat van je
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?