Single, en ook zoekend naar een leuke serieuze relatie. Alles er op en er aan, dat zou ik wel geweldig vinden. Natuurlijk elkaar de kans geven om elkaar te leren kennen. Zou jij dat willen?
Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede en betrouwbare partner. Ik hoop je snel te spreken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
ReplaY700312, 47 jaar · Heikruis
Ik zoek nu via deze weg en lieve vriend, iemand met humor en iemand die spontaan en eerlijk is. Een leuke man die bij mij past
JennaMe, 46 jaar · Stadskanaal
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt
Manoek19700719, 47 jaar · Baarle-Hertog
Jij bent makkelijk in de omgang en vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben. Je neemt graag het initiatief en laat een