Je wilt niets haasten, maar gaat gewoon een beetje op ontdekkingstocht. Wil je ook een spannende tijd hebben, dan is het een leuke man die lief, zorgzaam en liefdevol en spontaan is. Ik hoop dat je die engerds bij me weg kunt houden, doe je best!
Een man die zich voor me openstelt, die serieus is en niet met mijn gevoelens speelt. Zorgzaam, lief en romantisch. Als je die eigenschappen bezit, dan heb je al hele goede punten gescoord.
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben
Linda De Mol, 45 jaar · Arnhem
verras me positief!!
Nanneke23, 46 jaar · Kessel
Een vrouw. Jij kan je terugvinden in mijn beschrijving over mezelf.
KristelVanDenL, 46 jaar · Kapellen
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar
Friezin, 46 jaar · Noordwolde
Man, Mooie handen, liefst potent, en wat groter geschapen Vrouw bij voorkeur met stevige borsten en ook weinig taboes
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor