Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie die zij maar al te graag bij mij mogen uitoefenen
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.
Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pettycoat, 48 jaar · Hasselt
Ik wil gewoon genieten met een man die ABSOLUUT niet vies is van seks zodat we samen gezellige en stoute avonden kunnen hebben.
Faunneh, 45 jaar · Emmeloord
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven
Mkyla-, 46 jaar · Schorisse
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn
StillWater, 46 jaar · Moelingen
Iek wil sex buiten met manne
LadyLoretta, 45 jaar · Stieltjeskanaal
Lekkere mannen, goed geschapen en vooral discreet
Marie X, 49 jaar · Middelburg
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk