Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Een echte levensgenieter zo omschrijven ze jou met een mooi postuur, mooie opwindende ogen, die boekdelen spreken. Jij denkt in eerst instantie aan de ander, maar verliest jezelf niet uit het oog. Je bent romantisch, het liefst ongebonden en weer op zoek naar nieuwe gelukt? Als wij ook nog dezelfde interesses
Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied onderneem jij graag het 1 en ander.
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
EC1, 47 jaar · Broechem
De hartstocht wil jij ook terug in je leven en vooral met een vrouw die hier vol vuur en passie over is. Vuur heb ik nog genoeg
KimberleyK, 46 jaar · Sint Hubert
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.