Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek, eerlijk is en zin heeft in t leven. Tenslotte is het zo veel leuker met twee. Reageer en we zien wel of er iets leuks kan groeien... ik wil ook liever iemand in levende lijve ontmoeten,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
YoellXx, 47 jaar · Grimbergen
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat
Taera, 49 jaar · Limmen
Verzorgd, hygiënisch, niet te behaard. Durft te experimenteren op het gebied van seks! Fit en gezond! Graag bij je
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
Marlies234, 48 jaar · Biddinghuizen
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven