Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Newife33, 46 jaar · Ramsel
Irma70, 47 jaar · Geldrop
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
JennaMe, 46 jaar · Stadskanaal
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt
Telangalleen, 49 jaar · Afsnee
Lieve man die serieus met toekomst bezig wilt zijn, die net als mij hoopt om hier ook de ene speciale tegen te komen. Tijd voor
Harmonee, 45 jaar · Westbroek
Je hebt veel ideeën om plezier te maken met mij, ik hoop dat je dat snel met mij zal delen. En dat wij een hele leuke tijd