Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje
Syos, 47 jaar · Gent
Eens kijken of hier die grote leukerd voor me is :). En als ik geen foto kan zien, maak je weinig kans.
Pettycoat, 48 jaar · Hasselt
Ik wil gewoon genieten met een man die ABSOLUUT niet vies is van seks zodat we samen gezellige en stoute avonden kunnen hebben.
Hipgevoel, 49 jaar · Houtigehage
Dus, als jij je geroepen voelt en een keer een puzzel of spelletje met me wilt wagen, neem deze uitdaging aan. Je wint het toch
StillWater, 46 jaar · Moelingen
Iek wil sex buiten met manne
Ikzoekjeee, 49 jaar · Eindhoven
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en