Jij bent bij voorkeur een jongen of man die lekker sociaal is en van humor houdt. Uiterlijk of tint maakt niet uit, het gaat om de uitstraling voor mij. Ik vind het erg leuk om samen eens te gaan dansen maar heb ook veel interesse in jouw hobby.
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik voor je kan doen. Laten we dit vandaag voor ons laten gebeuren. Ik zal op je wachten.
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek, eerlijk is en zin heeft in t leven. Tenslotte is het zo veel leuker met twee. Reageer en we zien wel of er iets leuks kan groeien... ik wil ook liever iemand in levende lijve ontmoeten,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MiniVera, 46 jaar · Bevere
Jij moet vooral van honden houden!
Shotjes, 48 jaar · Bergen
Als je mijn verhaaltje kan afmaken op een manier dat ik het graag zie, dan neem ik misschien contact met je op. Ik hou niet van
Geilelizan, 45 jaar · Oosterwijtwerd
Volgt
JazlynLove, 48 jaar · Roosbeek
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een