Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Babsthebest, 46 jaar · Hoogwoud
Je moet een man zijn die het leuk vindt om met mij vies te doen hihi, misschien kunnen we iets opwindends doen zoals ergens in
Studiehoofd, 46 jaar · Enschede
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je
Hete Panda, 46 jaar · Mechelen
doe jij ook aan sport wandelen in het bos en vrijen in het bos
Wnscool, 49 jaar · Deurne
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.