De man die mij laat glimlachen is een echte heer! Speels, intelligent, verzorgd en goed gekleed. Hij houdt ook van de mooie dingen in het leven. En heeft een sterk karakter. Een man van de wereld met de nodige levenservaring.
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.