Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt alleen toe. Graag hygienisch en geschoren mensen. Lekker fris, moet wel een klik zijn. ik hou van mensen met een goed gevoel voor humor, sarcasme
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patttie, 46 jaar · Almere
discreet contact gewenst
Kommaarop1968, 49 jaar · Gijzenzele
.
MerryP123, 48 jaar · Soest
Je hebt al een idee wat je moet doen als je bij me bent, laat me je zo zien en behagen! iemand met een goed gevoel voor humor!
Theeleutje1, 46 jaar · Rumst
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel,
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
Echt Lekker, 45 jaar · De Kiel
Een lekkere man die het niet erg vind dat ik getrouwd ben en waar ik alles bij mag uitproberen om jou te laten klaarkomen. Stuur