Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik voor je kan doen. Laten we dit vandaag voor ons laten gebeuren. Ik zal op je wachten.
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jul1970, 47 jaar · Boornzwaag
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je
Isisabella, 46 jaar · Deinze
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar
Meymey, 48 jaar · Roermond
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen.
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX
Liesebetje, 45 jaar · Apeldoorn
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type
Niccccceee, 46 jaar · Huizingen
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij,