Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
Ben al jaren single maar snap ook wel dat het samen leuker is. En ik ben zeker niet moeilijk met mensen om me heen. Geef me wel mijn vrijheid je krijgt het van mij namelijk ook.
Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede en betrouwbare partner. Ik hoop je snel te spreken.
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RaizzUp, 49 jaar · Biervliet
Een stoute man die mijn hele lichaam zou plezieren, probeer gewoon discreet met mij te zijn en eenvoudig te zijn!
Vissen, 49 jaar · Almelo
Hallo stijlvolle, liefdevolle, ontwikkelde man; Is dit de plek om jou te leren kennen? Ik wil graag langzaam bewust worden
Manoek19700719, 47 jaar · Baarle-Hertog
Jij bent makkelijk in de omgang en vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben. Je neemt graag het initiatief en laat een
MissSmorrie, 49 jaar · Lemberge
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk
StouteMaud, 45 jaar · Stadskanaal
Je kan goed straffen en opdrachtjes geven die ik maar al te graag uitvoer. Je bent heet en kan lekker genieten van mij en sex.
Dana-rol, 48 jaar · Benneveld
leuk, simpathiek, gezellig, leeuk mee te praten maar ook om andere dingen mee te doen