Ik ken weinig jongens en heb er ook weinig ervaring mee. De jongens op school spreek ik zelden. Maar er zit soms wel een knappert tussen! Enkele eisen heb ik wel. Niet streng religieus, Respect oor vrouwen, Aardig, lief, warm en romantisch...Ik zie het veel in films, en hoe stop het ook klinkt, ik zou er alles voor doen om het zelf te kunnen waarmaken met jou... Jij hebt veel ervaring, wat sex betreft, daar weet ik echt niks van..
Ik vind het leuk om een ??man te vinden die erg geïnteresseerd is om ??stoute seks met mij te gaan hebben! Ik wil een man die vol passie is, me wild kan berijden en al mijn gevoelige plekken kan ontdekken!
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.