Uiteraard zoek ik natuurlijk ook een lieve betrouwbare jongen die een keer een aai over mijn bol geeft en een goede fles wijn opentrekt om de dingen ' des levens' mee te bespreken. Ik hou van gezelligheid, een borreltje en lekker eten, daar kun je mij blij mee maken, waar maak ik jou blij mee? Ik heb veel met mensen gewerkt en hou er dan.ook van om lekker tussen.de mensen te zijn.
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm en lief persoon om leuke dingen te doen en er zeker voor elkaar te zijn!
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind dan hoor je altijd wel iets van mij terug.
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loveisintheair1, 45 jaar · Zwolle
Een gezellige man die openstaat voor leuk contact
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien
Jipsiee, 46 jaar · Dikkele
Ik sta open voor een man met een lief en zacht karakter en die grappig is en die een hele positieve kijk op het leven heeft.
Blue-eyes690218, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden.
A27, 48 jaar · IJmuiden
Ik ben erg benieuwd naar de reacties die gaan komen. Voor mij is dit echt de eerste keer en het kan niet gek genoeg zijn! We kunnen
DaisyVerman, 47 jaar · Kalken
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg