Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus bedoel ik ook serieus op zoek naar een vrouw en niet zomaar voor 1 keertje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ellis0, 49 jaar · Horn
Ben je een leuke lieve man tussen de 46-55 jaar. Kids geen probleem. En houd ook van de dingen die ik leuk vind.
D-x-iana, 48 jaar · Vroomshoop
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die mijn grijze dagen weer stralend zou kunnen maken, mij weer zou kunnen laten stralen
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
Maaikeloeff, 45 jaar · Breedenbroek
Waar ben je naar op zoek? Ik zoek dus een leuke man waar ik iets mee kan opbouwen en dat het ook gewoon echt jaren mag duren en dat
Janette1971, 46 jaar · Schulen
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je
BrygaLoveXxX, 47 jaar · Noordwijkerhout
Ik wil een man met veel energie die me een seksmarathon kan geven. Je zou in goede vorm en een goede gezondheid moeten zijn.