Ben jij ook een nerd? Of geen nerd maar iemand met dezelfde interesses ? ;) Laat wat weten en kom een keertje langs. Met z'n tweetjes is het toch leuker dan alleen.
Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mumcindy, 45 jaar · s-Hertogenbosch
Leeftijd is geen probleem voor mij en voor jou ook niet het is tenslotte maar een getal. Het gaat om de inhoud die je aan elkaar
Ann-iika, 49 jaar · Overhespen
Een onafhankelijke, hartverwarmende zoekende vent.
Valentine1, 49 jaar · Teteringen
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.
DaphieG, 46 jaar · Westerwijtwerd
Voel je je ook een beetje alleen en zullen we ontdekken of we elkaar gezelschap kunnen houden. Het is gewoon een goed gevoel
LittleTedd, 48 jaar · Rillaar
Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden