Details vind ik niet zo belangrijk, behalve dat je eerlijk en betrouwbaar bent. Ik snap dat dat meestal alleen mogelijk is als je elkaar beter leert kennen, maar sommige dingen probeer ik gewoon te omzeilen en wil ik toegaan waar het werkelijk bij mij om gaat. Een sexdate!
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad. Misschien expres ontweken, maar ik ben er al een tijdje klaar voor. Waar ik naar op zoek ben? Een vrije geest als ik, die het leven niet al te serieus neemt. Een fantasierijk iemand
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
ItzMeJoanne, 46 jaar · Amersfoort
In mijn leven past een man die voor me wilt gaan, die ziet dat ik de prijs ben en niet de prooi waar hij op moet blijven jagen (tenzij
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
Christell720126, 45 jaar · Leerdam
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard