Ik ben op zoek naar een leuke man die van humor houdt. Iemand die het licht in het leven blijft zien, zelfs als het erg donker blijkt te zijn. Iemand die gewoon heel positief en optimistisch is!
Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Sjors1970, 47 jaar · Leuven
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van
Christe690506, 48 jaar · Purmerland
Je vermaakt jezelf prima, maar je vind het ook leuk om dingen samen te doen.
Bernavallo, 49 jaar · Antwerpen
Un homme cool et métissé
Lenapaolna, 45 jaar · Anna Paulowna
Als mijn profiel je aanspreekt hoop ik van jou te mogen horen.
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?