Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
070anita, 46 jaar · Den Haag
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
BubbelsSingle, 47 jaar · Nuenen
Volgt
MissSmorrie, 49 jaar · Lemberge
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk
Geilopzoek, 49 jaar · Schaffen
Ben jij open voor een avonduur?
Ellen223, 46 jaar · Eindhoven
I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding