Spontaan en kleurrijk persoon en zeker geen afkeer hebben voor de paarse kleur. Je bent van jezelf een hardwerkend persoon, je hoeft geen baan te hebben hoor want ik kan in de winkel ook best wel wat handen gebruiken. Het moet gewoon in je zitten om te willen werken, als je hierin voldoet dan begrijp je wel wat ik bedoel.
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man! Als je niet bent zoals ik net heb beschreven, bericht me dan niet alsjeblieft!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Swiffeltje, 45 jaar · Apeldoorn
Man of vrouw maakt niet uit als het maar klikt en eerlijk bent. Eerlijk duurt het langst. Wie weet hebben wij dan wel een spannende
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
Gekgenoeg, 49 jaar · Ommen
Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen
L0ngwayy, 49 jaar · Nijmegen
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man.
Kikster72, 45 jaar · Erondegem
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf
Sjhantal, 49 jaar · Aalsmeer
Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en