Spontaan en kleurrijk persoon en zeker geen afkeer hebben voor de paarse kleur. Je bent van jezelf een hardwerkend persoon, je hoeft geen baan te hebben hoor want ik kan in de winkel ook best wel wat handen gebruiken. Het moet gewoon in je zitten om te willen werken, als je hierin voldoet dan begrijp je wel wat ik bedoel.
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets concreets. Als we iets in gemeen hebben, wie weet wat er uit kan bloeien
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
Prssciella, 48 jaar · Dieren
Ik kom graag in contact met een man die me eens mee uit wil nemen en samen een gezellige tijd hebben. Dat is wel het voornaamste
Lou ZZ, 46 jaar · Lelystad
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen.
Miriam197207, 45 jaar · Oldenzaal
Actief en initiatiefrijk. Wel alles met respect svp. :)