Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft, blijf gewoon met mij!
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank, of iets te ondernemen in het weekend.
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind dan hoor je altijd wel iets van mij terug.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fiona2111, 48 jaar · Hengelo
We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Judy1972, 45 jaar · Elsloo
Je zult op elk moment seks met me hebben en kan me zoveel mogelijk klaar laten komen en zo lang als ik wil! Maar jij moet ook zeker
JylXee, 49 jaar · Weelde
Als jij er ook zo over denkt dat het wel zal slagen dat wij een leuke tijd gaan hebben samen, dan ben ik er ook van overtuigd dat
Listig, 45 jaar · Berendrecht
Bij mij ex man zat ik behoorlijk onder de plak. Ik mocht andere mannen niet aanspreken, behalve de dominee op zondag. Mijn