Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie. Heb verder niet veel eisen aan een man, zolang wij het samen maar gezellig hebben.
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb het nu steeds over een man, maar jij mag ook best een vrouw zijn. Daar kan ook een vriendschap mee opgebouwd worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
O-life, 47 jaar · Meeswijk
Ik heb geen knappe man en een macho nodig. Ik ben een keer voor de gek gehouden door een man met een goed uiterlijk en de manier
TanteDorine, 48 jaar · Susteren
Bouwen we samen wat moois op en gaan we niet te snel wat doen? Want daar zou ik me niet goed bij voelen. Ik zoek wel een seksmaatje
Maaikeloeff, 45 jaar · Breedenbroek
Waar ben je naar op zoek? Ik zoek dus een leuke man waar ik iets mee kan opbouwen en dat het ook gewoon echt jaren mag duren en dat
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.
X Anya, 48 jaar · Heesselt
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet