Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied onderneem jij graag het 1 en ander.
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Als jij denkt dat je mij die aandacht kunt geven dan zou ik dat echt helemaal geweldig vinden maar dan moeten we wel kijken op wat voor manier je mij dat gaat geven ook al ben ik blij met alle aandacht dus dat komt vast goed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nasty Hx, 47 jaar · Begijnendijk
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden.
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
HuisjeBoompje, 47 jaar · Otterlo
Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor,
Aniiekah , 47 jaar · Heindonk
Ik zou je graag willen leren kennen. Ik zou graag iets speciaals willen opbouwen met een man zoals jij, omdat je veel van de
Binnenpretzel, 49 jaar · Diest
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd
Fabienn, 46 jaar · Heerenveen
Het liefst heb je ook wat levenservaring, zodat we genoeg gespreksstof hebben. Als je net als ik houdt van reizen naar tropische