Ik hoop hier een lieve man te vinden die ook positief in het leven staat en zich kan vinden in mijn profiel. Eerst maar een leuke chat, dan een gezellige date en verder als dat goed gaat: trouwen, huis kopen, kipcarvan erbij en niks meer aan doen. Hahaha. Nee grapje, de rest zien wij wel.....wel een reactie met je knappe koppie erbij he, wil je wel zien!
Je moet genoeg tijd voor me hebben, ik weet zeker dat we deze tijd voor ons geweldig kunnen maken samen. Ben je er klaar voor om wat plezier en een gezellige tijd met mij te hebben, en samen iets moois op kunnen bouwen?
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.