Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
♥ West-Vlaanderen
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rheaa, 48 jaar · Putte
Sta jij open voor een vaste relatie? Dan ben ik daar heel blij om en hoop ik iets van je te mogen vernemen.
VrouwtjeAlleen, 47 jaar · Eindhoven
?
PartyPrincesX, 45 jaar · Assendelft
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en
StouteMaud, 45 jaar · Stadskanaal
Je kan goed straffen en opdrachtjes geven die ik maar al te graag uitvoer. Je bent heet en kan lekker genieten van mij en sex.
BLK X, 49 jaar · Cadzand
Als ik je gedag moest zeggen, zou ik zeggen dat ik me thuis voel. En ik van kijken naar Netflix of elk filmgenre.
Zoethapje, 46 jaar · Dodewaard
Ben jij ook op zoek naar? Vind je het leuk om gewoon samen het gezellig te maken? Dat kan thuis zijn of op een andere plaats.