Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken. Interesse? Stuur me gerust een berichtje, Mijn ideale man is minimaal 45 en heeft veel ervaring!
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IngeV, 47 jaar · Susteren
volgt
Zonniehhhh, 47 jaar · Amsterdam
Wat ik zoek is iemand die echt gaat voor een fijne toekomst samen. Ongedachte welke leeftijd of achtergrond dan ook. Een energieke
Heythere2014, 49 jaar · Moerdijk
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel
Juliaju, 47 jaar · Loonbeek
Je bent een geile man met een zeer hoge libido en een enorme lul. Helaas wil ik alleen maar grote en harde pikken in mijn poesje.
Yareli72, 46 jaar · Zeewolde
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit