De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe mensen te ontmoeten zoals ik. Wie is de schoonheid van liefde en vriendschap op hetzelfde moment. Wie heeft een prachtige persoonlijkheid die gemakkelijk is om bij te zijn. Ik hou van iemand die hij leuk vindt wat ik leuk vind, die zal genieten van de dingen die ik leuk vind.
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Liefdevol, passievol, ondernemend, onderzoekend, levensgenieter, zoekende en open.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lilsy, 54 jaar · Nieuwegein
Ga je me wat van je tijd geven? Als je me je tijd kunt geven, weet ik zeker dat dit gaat werken. Word je enthousiast over de dingen
Little Dora, 51 jaar · Roermond
Op dit moment kan ik je niet meer geven dan een goede vriendschap, iemand met wie je leuke dingen kunt doen en met wie je je hart
Emma5, 54 jaar · Antwerpen
alleen met foto reageren
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
Lindelke, 51 jaar · Lokeren
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel