Ik hoop dat je na het lezen van mij profiel niet al teveel bent geschrokken want dat is niet mijn bedoeling. Jij zoek een leuke meid om regelmatig mee af te kunnen spreken. Je staat er open voor om in overleg met mij te gaan experimenteren. Je wilt zo vaak als mogelijk een date met mij plannen en elkaars grenzen gaan op zoeken, mag ik je uitnodigen?
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte eigen mening en inbreng. Je bent geen brave huis papa. Je wilt eens andere dingen ervaren dan die 5 min die u vrouw je een keer in de maand geeft. Misschien eens een golden shower willen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KampeermetMarie, 53 jaar · Markelo
Houden van grote tieten, lekker van lange sex houden
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
Plakplaatje, 50 jaar · Middelburg
Zou je mij graag willen mee maken tijdens een orgasme? Wil je mij helpen mijn hoogte punt te bereiken? Ben je spontaan en meegaand?
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
XSmile-Layla, 52 jaar · Lauwerzijl
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en