Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan, die buitenseks wil je ook proberen en als het lekker is en voelt dan het liefst vaker laten gebeuren. En misschien kunnen we dan samen ook nog een paar nieuwe experimentjes uitproberen...
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel wat tijd in steken. Je houd van gezelligheid en je drinkt niet tot je helemaal onder de tafel ligt en niet eens meer weet wat voor of achter is. Voldoe je hieraan? Dan hoop ik van je te
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Frankie1000, 50 jaar · Franeker
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner
GabrielAngel, 50 jaar · Overpelt
Bekijk mijn foto en zeg me. Hoe vind je me?
Sanbi, 51 jaar · Lelystad
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent.
Ingritte, 50 jaar · Vlissingen
Ja kort maar krachtig zal ik het hier houden..je bent een blanke of getinte man met een lekkere lul die hem wel in al mijn gaatjes
Gracias, 52 jaar · Doorwerth
Discreet. Ik wil er alles aan doen om dit geheim te houden van mijn man!!!
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.