Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou behandelen. Je hebt geen problemen met een maatje meer en ook behandel je iemand met respect. Verder nodig ik je uit om mij beter te leren kennen.
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik vind latino mannen erg sexy en gepassioneerd dus als een van jullie een date met me wil dan ben ik nog meer blij hihi. Verder hoef je zelf niet gespierd te zijn ofzo, maakt me niet uit hoe
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dees30, 51 jaar · Amstelveen
Volgt
SexyFruit63, 54 jaar · Poeldijk
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven?
ClemmmD, 50 jaar · Oppenhuizen
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor
Bry, 51 jaar · Tollebeek
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
Aukje0, 52 jaar · Emmen
Ik zoek een betrouwbare, lieve en spontane man.
Heesther, 52 jaar · s-Gravendeel
Jij bent de man die ik zoek, je bent lief, leuk, spontaan , heb een eigen mening en erg belangrijk is dat je single bent en daar