Tja wat zal ik eens over mezelf vertellen. Ik ben over het geheel genomen vrij rustig (in het begin ook best verlegen). Maar als ik iemand beter ken dan ben ik wel erg gezellig. In het juiste gezelschap houd ik ook van romantiek! En natuurlijk zoek ik iemand die daar een beetje bij past. Ook wel een stel hersenen (omdat ik zelf ook niet dom ben), maar vooral lief, galant en trouw.
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zozy, 54 jaar · Lierde
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
Reeetje, 50 jaar · Vlaardingen
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen
LieevChantal, 53 jaar · Herderen
Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane