Jij bent lekker bijdehand, eigenwijs, een grappenmaker, serieus wanneer daar het moment voor is, je houdt van lekker kletsen, uitgaan, de wereld ingaan voor een avontuur en je wilt een leuke meid naast je om al deze dingen mee te kunnen delen.
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze koffeeshop om een nieuw hoofdstuk in ons boek te beginnen. Wie weet, misschien in het volgende hoofdstuk, ben je al geïdentificeerd? Alleen het lot kan het vertellen. Veel
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.