Je bent spontaan, en je kan goed over weg met kinderen. Dat is voor mij het belangrijkste. Want mijn dochtertje moet bij jou ook geaccepteerd worden. Wat er voor ons verder uit voor komt, zien we dan wel. Dat doen we rustig aan.
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze koffeeshop om een nieuw hoofdstuk in ons boek te beginnen. Wie weet, misschien in het volgende hoofdstuk, ben je al geïdentificeerd? Alleen het lot kan het vertellen. Veel
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje doen en aan je ballen zuigen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
Baarnoor, 51 jaar · Arnemuiden
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
JooLie650218, 52 jaar · Schiedam
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen!
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?
Pebbel, 53 jaar · Beek
U heeft een afspraak met mij en je belt aan (in pak) Ik wacht vol ongeduld (met alleen een handdoek om) op mijn masseur. Ik moet