Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik ben af en toe een beetje gek, kan vreselijk lachen en hou van directe humor. Jij bent een open persoon die dit wel kan waarderen en waarschijnlijk ook flink tegengas kan geven. Wedden
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ione6507, 52 jaar · Afsnee
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.
Leukedag, 52 jaar · Borsbeek
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de
LadyLivia, 54 jaar · Mariekerke
Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand
Wachtwoord, 52 jaar · Tubbergen
Ik ben op zoek naar een man die ook niet van veel gezeur er omheen houdt en gewoon lekkere geile avonden wil hebben.