Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit te blazen terwijl er mensen 'Happy Birthday' voor me zingen. Ik ben ook op deze pagina om een ??fatsoenlijk persoon te vinden om mee samen te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
MahriinaX, 51 jaar · Austerlitz
Ik ben hier om iemand te zoeken met begrip en niet een eigenwijs type man. Ik hou ervan als een man vriendelijk en slim is. Ik
Eenzamevrouw, 54 jaar · Bergen aan Zee
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
Deborah X66, 51 jaar · Bolsward
De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met