Wij verlangen allebei naar warmte en aandacht en hebben zelf ook heel veel liefde te geven. Zie je het zitten om samen met ons iets leuks op te bouwen?
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit te blazen terwijl er mensen 'Happy Birthday' voor me zingen. Ik ben ook op deze pagina om een ??fatsoenlijk persoon te vinden om mee samen te genieten.
Niet direct opzoek naar een vaste relatie, maar wel open voor nieuwe contacten. Ik kan zakelijk en kwetsbaar zijn, zin in leuke activiteiten hebben, maar soms ook niets willen. Huiselijk, maar geen huisvrouwentalent, behalve koken dan Beetje representatief en ad rem mag! Gelijkwaard...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joa65, 52 jaar · Donkerbroek
Ben jij een man met liefde over?
Here 4You 1, 51 jaar · Collendoorn
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
Benjijookalleen, 52 jaar · Amersfoort
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen,
Nijntje1967, 50 jaar · Wijk bij Duurstede
Jij word geil van kant, hoge kousen en doorschijnende hempjes van net. Wil je net als ik daarmee geile seks beleven, dan ben
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.