Leuk meedoen en lekker jezelf zijn. Geen saaie knar of te hyper-actieve figuur! Ook geen stoere binkie, want dat vind ik persoonlijk erg sneu. Mag wel een beetje alto zijn als ik, zolang je maar niet nep bent en doet om erbij te horen. Een leuke karakter met daarbij leuke humor
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.