Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en zelfde omgeving. eigen vervoer, Graag bij je bericht een foto van jezelf, liefst gezicht!
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Ben jij ook een levensgenieter en dol op reizen. Wil jij ook nog veel van de wereld zien en kan jij van de kleine dingen in het leven ook erg genieten. Ik vind het wel belangrijk dat je zelf ook een leuk sociaal leven hebt en dat je een zelfstandige man bent. Een rugzak hebben we allemaal dus daar maak ik geen probleem
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Landleven621106, 54 jaar · Aarschot
Een man die openstaat voor meer.
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
Lena65, 52 jaar · Gennep
Ik zoek geen sm meester maar gewoon iemand die met me wil seksen, de hele avond en nacht, of het nu voor een one night stand is
Repel1965, 52 jaar · Opdorp
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.