Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maandagvrij, 54 jaar · Bilzen
Je accepteert de maandag als je vaste dag om te kunnen genieten van elkaar, voor de rest moet je het gewoon afwachten wanneer
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
Marga62, 52 jaar · Hollandscheveld
Ben jij DE juiste persoon, die samen met mij deze weg wil bewandelen? Vrijheid-blijheid. Ben jij het waar ik binnenkort een
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
HotSize, 51 jaar · Lijnden
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer
Bewustsingle, 53 jaar · Emmeloord
Ik vind het belangrijk dat een man die het initiatief duft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook