wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Devasya, 50 jaar · Nijverdal
Ik ben dol op sex en mannen, en het liefst zou ik elke dag sex willen hebben. En dat brengt mij eigenlijk hier. Want waar anders
HappyOne66, 51 jaar · Poppel
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
Taamelaa, 53 jaar · Dedemsvaart
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg
SexyFruit63, 54 jaar · Poeldijk
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven?
CarpeDiem630, 54 jaar · Haarlem
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder