Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan, die buitenseks wil je ook proberen en als het lekker is en voelt dan het liefst vaker laten gebeuren. En misschien kunnen we dan samen ook nog een paar nieuwe experimentjes uitproberen...
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Brownsugar67, 50 jaar · Diemen
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een
1diana1, 51 jaar · Eindhoven
Volgt
Fabienne6708, 50 jaar · Nijkerk
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd