Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
Jij houd wel van lekkere voetjes
Kokootje, 53 jaar · Gent
Voor mijn toekomstige vrienden en vriendinnen, heb ik geen eisen, je bent welkom zoals je bent. Eerlijkheid stel ik wel op
Gerriie, 51 jaar · Geleen
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn
Vivian64, 54 jaar · Otterlo
Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.