Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik. Ik ben erg gesteld op hygiene en discretie en verwacht dat dus ook van jou. Ontvangen kan ik niet maar daar valt wel een mouw aan te passen, toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bie, 51 jaar · Gent
manen zonder foto s krijgen geen REACTIE
Kaatje63196305, 54 jaar · Nieuw Annerveen
Wat vind jij van seks in de natuur? Vind je dat ook zo lekker net als ik? Ik wil genieten tot we niet meer kunnen samen. Ik hoop
SpringAchterop, 53 jaar · Amsterdam
een leuke liefe man om leuke dinge mee te doen. lekkr mee te knufelen. gezellig wandelen of fietsen. Een leuk maatje voor de
Sweeetniblets, 51 jaar · Heeze
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.