Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten en probeer graag vanalles voor je uit.
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.