Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker met elkaar aan het kletsen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw.
VivaFlamande, 52 jaar · Boom
Je bent ook op zoek naar gezelligheid en een goede vriendschap. En niet gelijk een date te willen. Dan kunnen wij het misschien
Cute-Nora, 50 jaar · Geeuwenbrug
Een man die dol is op reizen en die ook leuke hobby's geeft zoals wat ik heb. Een man die altijd graag een geweldige tijd wil hebben
BrenBren66, 51 jaar · Schinveld
Zou jij wel eens willen doen alsof je wat dominanter bent? Misschien doe je het vaker, doe het alsjeblieft bij mij. Laat me
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn