Een man die echt van plezier en iets nieuws houdt! Ik hou van een vent die cool en slim is. Iemand met een gevoel voor humor, zodat we allebei plezier zullen hebben samen.
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel wat tijd in steken. Je houd van gezelligheid en je drinkt niet tot je helemaal onder de tafel ligt en niet eens meer weet wat voor of achter is. Voldoe je hieraan? Dan hoop ik van je te
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?