Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke test ook. Daar heb ik geen enkel probleem mee.
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik. Ik ben erg gesteld op hygiene en discretie en verwacht dat dus ook van jou. Ontvangen kan ik niet maar daar valt wel een mouw aan te passen, toch?
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.
Isaxxxx, 52 jaar · Bellingwolde
Een nette verzorgde man, met een tikkeltje prettig gestoord zijn net als ik. En die ook van het leven ken genieten, een levensgenieter
Jane 67, 50 jaar · Nijlande
Lekker seksen en verder niets spreekt jou ook wel aan en het spreekt jou ook wel aan om dat lekker met mij te gaan doen. Je bent
Nivordepoes, 53 jaar · Arnemuiden
Wil je gefouilleerd worden of gewoon lekkere seks, zoek dan niet verder. Ik ben niet iemand met hoge eisen, samen genieten
Verdergaan, 54 jaar · Lier
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het