Ik ben op zoek naar een sterke man die mijn karakter waardeert en op prijs stelt. Ik heb het niet over fysieke kracht, maar iemand die tegen me op kan en dingen voor elkaar krijgt!
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai om dat alleen te moeten doen. Misschien vind je het een goed idee, als we het goed kunnen vinden met elkaar, om samen eens de zon, zee en strand te bezoeken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fusako63, 54 jaar · Assen
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken
LifesShare, 51 jaar · s-Gravenhage
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te
Ikzochtjo650710, 52 jaar · Meerssen
Als mijn profiel jou aanspreekt hoop ik dat je mij snel een berichtje stuurt zodat wij kennis kunnen maken.
Sopje, 52 jaar · De Rijp
Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.
1stJill, 50 jaar · Veere
Je moet iemand zijn waarmee ik kan opschieten anders zal het niet echt werken. Ik wil dat je een goed gemanierde gentleman