Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje. Geniet van de vrijheid maar ook een beetje naar intimiteit verlangt. En dit hoeft niet alleen te bestaan uit knuffelen en kusjes geven, maar veel meer. Een respectvol persoon, gezellig en sociaal. Iemand die zich niet snel in de maling laat nemen, maar goed luister, zijn poot stijf houd wanneer dat moet en terugdeinst van elk tegenslag die hij op zijn weg eventueel tegenkomt.
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze koffeeshop om een nieuw hoofdstuk in ons boek te beginnen. Wie weet, misschien in het volgende hoofdstuk, ben je al geïdentificeerd? Alleen het lot kan het vertellen. Veel
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.