Een lekkere vent die van aanpakken weet. Iemand die me lekker lang kan en wil likken en bij me in de mond durft te komen. Kom je me lekker verwennen? Ik wacht op je!
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
Jij houd wel van lekkere voetjes
Beme2youuu, 54 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
HolyMaria, 52 jaar · Amersfoort
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst
Mar007, 50 jaar · Groningen
Ook op zoek naar een leuke relatie. Ik zie vrij veel mannen, en vrouwen ook trouwens, die duidelijk iets zoeken naast een al