Ja jij daar, ik mis JOU in mijn leven! JIJ die mij een knuffel geeft en mij een nog beter gevoel geeft. Een arm om mij heen, een leuk gesprek en bemoedigende woordjes. En natuurlijk jouw knappe lichaam en lieve gezichtje!
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.