Ik ben opzoek naar een man die open staat voor een relatie, ik ben hier, wachtend op jou. Ik kan alles voor je zijn als je wilt, spannend en sexy, zeg me wat je van mij wilt.
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten en probeer graag vanalles voor je uit.
Misschien zit je ook in een relatie die seksueel niet bevredigend is of misschien kom je om een andere reden seks tekort, dat maakt me niks uit. Als je maar discreet bent en overdag tijd hebt. Je kunt ontvangen of bent bereid in een hotel af te spreken waar we dan de kosten delen. Een car of parkingsdate zie
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk
Pebbel, 53 jaar · Beek
U heeft een afspraak met mij en je belt aan (in pak) Ik wacht vol ongeduld (met alleen een handdoek om) op mijn masseur. Ik moet
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
Camping, 53 jaar · Bocholt
Wat ik zoek??? Ik moet zeggen, ik heb er nooit zo bij nagedacht. Vaak genoeg knappe mannen over de camping zien lopen, maar
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
YolanX, 50 jaar · Koersel
Jij en ik samen een mooie tijd doorbrengen zou geweldig zijn. Ik wil graag dat het gebeurt en er wat moois van maken, samen,