Ik ben toe aan nieuwe liefde en hete sex en ik hoop dat in mijn volgende relatie dat absoluut te vinden. Hoewel ik de sex toch veel beliangrijker vind dan de liefde ;) Dus een one night stand met een leuke man heb ik absoluut geen problemen mee.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten over je gevoelens en ben je zeker niet bang om negatieve dingen te bespreken. Uiteindelijk zal het enkel in ons voordeel zijn als we openlijk met elkaar zullen omgaan, niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Anotherlove, 50 jaar · Gent
hoi tof da jullie mijn site bezoeken ik zoek gewoon nieuwe contacten en vrienden.
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
2212-Betsy, 50 jaar · Oudorp
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag