Oke, over jou! Je moet serieus en eerlijk zijn met wat je tegen mij zegt. Zeker geen onbeleefde dingen tegen me zeggen, want ik sta niet open voor dat soort seksistische dingen .. we zullen de dingen langzaam en zeker moeten oppakken, zodat ik me op mijn gemak voel.
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjon65, 52 jaar · Bitgum
Heb jij een relatie of juist niet? En zou je een gezellig gesprek willen dan ben je van harte welkom! Zie graag je berichtje
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
HanneSi19640204, 53 jaar · Berg
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken
Groenevinger, 50 jaar · Bussum
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in
Vanexxxa, 50 jaar · Rhenoy
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met
HelloGoodbye, 51 jaar · Assen
Een leuke lieve man met wie ik samen gezellig kan babbelen. Samen in elkaars armen tv kijken met een wijntje.