Je bent eerlijk, je hebt veel respect voor vrouwen en je bent heel begripvol, je moet ook een goed gevoel voor humor hebben, je moet me aan het lachen kunnen maken en mij ieder moment blij kunnen maken!
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Ik zou je aanbod zeker niet af slaan als het een goed aanbod is. Wij doen waar we zin in hebben en dat hou ik me dan ook voor. Zou jij die kans dan ook echt met open armen ontvangen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SlimChickie, 53 jaar · Veere
Ik sta open voor allerlei ideeën en fantasieën. Heb al veel mee gemaakt en sta altijd open voor nieuwe verrassingen.
65 Alli, 52 jaar · Amstelhoek
Als je denkt dat ik goed genoeg voor je zal zijn, dan moet je me dat gewoon laten weten. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen
Arnhemsgewijs, 52 jaar · Arnhem
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje
Hanana, 53 jaar · Leeuwarden
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste,
BestGerrda, 52 jaar · Elst
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het