Waar moet ik zoeken? Ik heb het idee dat er genoeg mannen ingeschreven zijn die hetzelfde zoeken als ik dus dat zou het probleem niet moeten zijn. Ik heb wel het gevoel dat dit helemaal goed gaat komen en heel erg lekker. Klopt dat?
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten over je gevoelens en ben je zeker niet bang om negatieve dingen te bespreken. Uiteindelijk zal het enkel in ons voordeel zijn als we openlijk met elkaar zullen omgaan, niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Roryy, 52 jaar · Hoogvliet Rotterdam
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij
Tietzat, 51 jaar · Almelo
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je
Fabienne6708, 50 jaar · Nijkerk
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
Adorabl3Lesley, 50 jaar · Duizel
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record
Doenalles, 52 jaar · Drongen
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk