Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel wat tijd in steken. Je houd van gezelligheid en je drinkt niet tot je helemaal onder de tafel ligt en niet eens meer weet wat voor of achter is. Voldoe je hieraan? Dan hoop ik van je te
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Groenevinger, 50 jaar · Bussum
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in
Handlewith, 50 jaar · Massemen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar.
Schaduw0, 54 jaar · Meerssen
humor, verzorgd, wil genieten van het leven
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Kriebelz, 51 jaar · Bussum
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan
Franny19650616, 52 jaar · s-Hertogenbosch
Een warm hart, joviaal, humoristisch maar ook serieus wanneer het nodig is. Je bekijkt het leven van de zonnige kant.