Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Krulleboll, 51 jaar · Rijswijk
Een man die geen vaste relatie wil, alleen vriendschap om leuke dingen samen te doen.
Dees30, 51 jaar · Amstelveen
Volgt
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder