Sta voor iedereen open en wil iedere man wel beter leren kennen....WIL ook wel eens een lekker gespierde man tegenkomen en dit niet alleen in de fitness ;-)
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GGiennaaa, 54 jaar · Moelingen
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam
Elllen007, 54 jaar · Aduard
Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde
LeentjeSiSingle, 53 jaar · Hasselt
eerlijk en betrouwbaar
HappyPlace, 53 jaar · Minderhout
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief
Redlipz, 53 jaar · Alphen
Ben je vrijgezel of niet, maakt voor mij niet uit. Laat je me dan alle hoeken van het huis zien? Zie ik graag je bericht verschijnen.