Een interessante man die me zijn aandacht kan geven. Verantwoordelijk en zorgzaam. Altijd voor een goede tijd en kan me alles laten doen wat me gelukkig maakt. Leuk om bij te zijn en het leuk vindt om een ??goede tijd met mij te hebben. Een eerlijke man is goed voor mij.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij
Sub Miranda, 54 jaar · Nijmegen
Volgt
Ana45, 50 jaar · Deurne
volgt
Miraopnieuw, 50 jaar · Herselt
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag
Clauwtje, 51 jaar · Leuven
Geil. Dus ;-) en goed verzorgd een eigen mening en lief.
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame