Leuk, lief en aardig met een werk mentaliteit, ik kan slecht tegen luie mensen. Je hoeft echt niet speciaal een baan te hebben want dan valt meer dan de helft al af, maar wel de wil hebben om te werken.
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje doen en aan je ballen zuigen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Happyhattie, 51 jaar · Cothen
Als jij me laat weten waar je zin in hebt dan kunnen we er wel werk van maken. Het mooiste is om daar meteen voor te gaan. Wat zou
Centrumaat, 50 jaar · Turnhout
Rustig aan willen en kunnen doen, niet gelijk denkend van ik wil iets in de slaapkamer doen, Mij mee willen nemen naar leuke
Debonteweefster, 52 jaar · Hardenberg
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken,
Nooitteoud0, 54 jaar · Goetsenhoven
Een man met pit en uithoudingsvermogen. alleen voor discrete afspraakjes. Ik ben getrouwd met plezier en dat wil ik het liefst
YoYoLan, 50 jaar · Heist-op-den-Berg
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde eigenschappen als ik, iemand waarmee ik van alles kan delen.