Een lekkere vent die mij goed weet te verwennen en alles uit de kast trekt van wat hij in huis heeft! Laat mij kreunen van genot en schreeuwend tot een climax komen!
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Schwif, 53 jaar · Brielen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus knappe mannen kom maar op.
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.