Ik weet niet of dit nu de juiste site is om te zoeken naar een jongen, of misschien wel een man die ouder dan mij is. Mijn gevoelens gaan naar iemand ouder, omdat ik jongens van mijn eigen leeftijd toch niet mag, of eerder gezegd, nare ervaring mee heb. Ik zoek een man die mij begrijpt, mij de tijd gunt, om kan gaan met mijn moodswings. lief en eerlijk is, niette gehaast. voorzichtig is, en van romantiek houdt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou behandelen. Je hebt geen problemen met een maatje meer en ook behandel je iemand met respect. Verder nodig ik je uit om mij beter te leren kennen.
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten en probeer graag vanalles voor je uit.
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik ben af en toe een beetje gek, kan vreselijk lachen en hou van directe humor. Jij bent een open persoon die dit wel kan waarderen en waarschijnlijk ook flink tegengas kan geven. Wedden