Jij bent vanuit jezelf een man die van opwinding houd een ontembare honger heeft. Een man die discreet is is mijn man een man die durft en onderneemt is een sexy man dus waar wachten wij samen nog op?
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen. Ik ben een erg seksuele vrouw en ben niet bang om dit te laten zien dus het zou geil zijn als jij dit ook hebt en lekker los kan gaan tijdens onze vrijpartijen.