Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten over je gevoelens en ben je zeker niet bang om negatieve dingen te bespreken. Uiteindelijk zal het enkel in ons voordeel zijn als we openlijk met elkaar zullen omgaan, niet?
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou behandelen. Je hebt geen problemen met een maatje meer en ook behandel je iemand met respect. Verder nodig ik je uit om mij beter te leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Odes1965, 52 jaar · Fijnaart
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar
Claire0, 54 jaar · Maastricht
Volgt
Yourlady, 54 jaar · Amsterdam
volgt
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd
BestGerrda, 52 jaar · Elst
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het