Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
AlsHetKan, 51 jaar · Mijdrecht
Als je voor een avontuur of uitdaging wil gaan, moet je natuurlijk niet beginnen aan een relatie. Dat is mijn ervaring! Ik
Paula Brilliant, 51 jaar · s-Hertogenbosch
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk