Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Curtis123, 50 jaar · Elsloo
Ik heb een (open) relatie maar zoek ook andere mannen om ervaringen uit te wisselen zeg maar. Je snapt de hint.
LuckyBett, 51 jaar · Drongelen
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft
SlimChickie, 53 jaar · Veere
Ik sta open voor allerlei ideeën en fantasieën. Heb al veel mee gemaakt en sta altijd open voor nieuwe verrassingen.
Blijeleia, 52 jaar · Lelystad
Ik ben erg benieuwd naar je.
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
Montserrat , 51 jaar · Hansweert
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te