Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje doen en aan je ballen zuigen.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Misschien zit je ook in een relatie die seksueel niet bevredigend is of misschien kom je om een andere reden seks tekort, dat maakt me niks uit. Als je maar discreet bent en overdag tijd hebt. Je kunt ontvangen of bent bereid in een hotel af te spreken waar we dan de kosten delen. Een car of parkingsdate zie