Als jij denkt dat je mij die aandacht kunt geven dan zou ik dat echt helemaal geweldig vinden maar dan moeten we wel kijken op wat voor manier je mij dat gaat geven ook al ben ik blij met alle aandacht dus dat komt vast goed.
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Verwelktroosje, 50 jaar · Maastricht
Een optimistische levensgenieter idem dito soulmate.
Martienne, 52 jaar · Arnhem
volgt
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!
Sweeetniblets, 51 jaar · Heeze
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen