Gaan we het echt laten gebeuren als het aan mij ligt wel. Ik wil graag de nacht samen doorbrengen en dat is wat ik nu wil. Ik heb het zo hard nodig en ik wil het liefste dat het meteen gebeurt. Ik kan gewoon niet meer wachten.
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OfficeSexx, 50 jaar · Zeegse
Een man die zich goed kan kleden en ook in kan leven in een bepaalde rol. Dus een beetje inlevingsvermogen zou fijn zijn. Ook
Baarnoor, 51 jaar · Arnemuiden
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere
Wannaspankyou, 53 jaar · Zwartemeer
Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er
Uit1967, 50 jaar · Elspeet
Je durft veel en staat er helemaal achter
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
Marjann66, 50 jaar · Peer
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten