Ik ben hier gewoon op zoek naar een ontmoetingsplaats, als er iets meer van komt, dan is het geweldig! Ik zal pas een relatie met iemand aangaan als ik denk dat ze mijn tijd en moeite waard zijn. Waar ben ik op zoek naar een partner? Het is goed als iemand bezorgd of medelevend is. Ik wil dat iemand echt van het leven geniet.
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sho B00bs, 52 jaar · Jubbega
Ik ben op zoek naar een discrete man die mijn bedpartner wil zijn. Ik wil hier een maatje waarmee ik kan neuken, maar als het
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
Ireentje660814, 51 jaar · Dalfsen
Jij bent opzoek naar een spontane lieve vrouw voor een ontmoeting.
Jill2u, 52 jaar · Hakendover
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn