Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lisets, 51 jaar · Overslag
Op zoek naar leuk contact met een spontane vrouw? Je bent het liefst een beetje van mijn leeftijd, maar iets ouder is ook niet
ManuelaDeG, 50 jaar · Alblasserdam
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan
Sheilaa, 50 jaar · Kalmthout
Je bent gezellig, oprecht en vooral lief.
Angeliiquue, 51 jaar · Franeker
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven
SongsaboutR, 52 jaar · Braamt
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten,