Jij bent iemand die niet rookt en alleen met mate drinkt. Je bent iemand die weet hoe intiem te zijn met een vrouw. Je moet ook een goede hygiëne hebben.
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Schwif, 53 jaar · Brielen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus knappe mannen kom maar op.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VivaFlamande, 52 jaar · Boom
Je bent ook op zoek naar gezelligheid en een goede vriendschap. En niet gelijk een date te willen. Dan kunnen wij het misschien
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om
JosedH, 51 jaar · Turnhout
Aangezien ik me zo alleen voel sinds mijn scheiding zoek ik een lieve man die een stukje van die eenzaamheid van mij weg kan