Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt dan klikt het toch? Dan hebben we hopelijk snel een seksdate, en misschien wel meerdere als het echt lekker is. Voor mij is het belangrijk dat een man zichzelf is, erg seksueel ingesteld is en zich goed verzorgd.
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen hebt in het leven. Een geanimeerd type met een grote glimlach op het gezicht spreekt mij.
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik ben af en toe een beetje gek, kan vreselijk lachen en hou van directe humor. Jij bent een open persoon die dit wel kan waarderen en waarschijnlijk ook flink tegengas kan geven. Wedden