Wil jij de man in mijn leven worden? Of je nu heel erg van mode houdt of niet... Het geeft niks, want ik adviseer je en kleed jou aan! Want kleding maakt nog steeds de man :) Het enige dat een echte must is: een gouden hartje :)
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ineke63, 54 jaar · Erembodegem
Volgt
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
Arnhemsgewijs, 52 jaar · Arnhem
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje
HanneSi19640204, 53 jaar · Berg
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken