Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OlgadeWit, 51 jaar · Lelystad
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig
Anita Lesb, 51 jaar · Tilburg
leuke gezette vrouw kids geen bezwaar
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.
67nielle, 50 jaar · Haelen
Ik hoop dat je me hier vandaag een bericht gaat sturen. Ik beloof je dat we goed voor elkaar zullen zijn. Ik wacht hier gewoon
Loor , 51 jaar · Eemshaven
Ik zoek iemand die het een uitdaging vind om mij in bed te krijgen. Jonger of ouder dat maakt me niets uit. Ik zie alles als een