Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe mensen te ontmoeten zoals ik. Wie is de schoonheid van liefde en vriendschap op hetzelfde moment. Wie heeft een prachtige persoonlijkheid die gemakkelijk is om bij te zijn. Ik
Schwif, 53 jaar · Brielen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus knappe mannen kom maar op.
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker met elkaar aan het kletsen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carry0, 50 jaar · Heerhugowaard
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan
Kansebansje, 50 jaar · Eibergen
Je zult begrijpen dat ik het reuze spannend vind natuurlijk maar ik merk wel dat ik wel echt spannend op een hele leuke manier
Leanore, 53 jaar · Drachten
Ik hoop hier een leuke man te ontmoeten, die ten eerste mij seksueel kan bevredigen, Die net als mij liefde en romantiek zoekt
DevilsLady, 51 jaar · Zwolle
volgt
Pinks, 51 jaar · Breda
Verras me! Ik kan wel tegen een stootje ;)
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.