Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai om dat alleen te moeten doen. Misschien vind je het een goed idee, als we het goed kunnen vinden met elkaar, om samen eens de zon, zee en strand te bezoeken?
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet doet, voor mij oké? laat het gewoon goed en oprecht zijn!
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik. Ik ben erg gesteld op hygiene en discretie en verwacht dat dus ook van jou. Ontvangen kan ik niet maar daar valt wel een mouw aan te passen, toch?