Ik hou van stoere dingen, daar past een stoere jongen ook wel bij :) Maar hij moet ook liefkozend zijn, lekker om tegenaan te kruipen, maar ook samen naar bijvoorbeeld het circuit te gaan!
Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje. Geniet van de vrijheid maar ook een beetje naar intimiteit verlangt. En dit hoeft niet alleen te bestaan uit knuffelen en kusjes geven, maar veel meer. Een respectvol persoon,
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.