Als jij mij helpen kan met Nederlands leren? Misschien me ook mijn gids zijn en mij coole plaatsen zien laten. Voorlopig ik nog hier zijn en dan beter als ik mijn weg weet. Graag leuke, lieve en grappige man om veel plezier te maken.
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik. Ik ben erg gesteld op hygiene en discretie en verwacht dat dus ook van jou. Ontvangen kan ik niet maar daar valt wel een mouw aan te passen, toch?
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje doen en aan je ballen zuigen.
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit te blazen terwijl er mensen 'Happy Birthday' voor me zingen. Ik ben ook op deze pagina om een ??fatsoenlijk persoon te vinden om mee samen te genieten.
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen kan geven die je nodig hebt en die je wilt tijdens seks. Laten we dit voor ons een realiteit maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Riekse, 54 jaar · Dordrecht
tja.... ik ben benieuwd. wacht je reactie wel af.
Ala-Ya-X, 50 jaar · Groningen
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd
Stel4849, 54 jaar · Antwerpen
Vrouw zoekt vrouw
HappyOne66, 51 jaar · Poppel
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje
MissCynthh, 52 jaar · Emmeloord
Ik wil dat je me je tijd geeft. Ik zal ervoor zorgen dat je je tijd niet met me verspilt. Kun je goed voor me zijn? Ga je veel dingen