Ik zoek iemand die open staat voor nieuwe dingen in het leven, er zijn vast genoeg dingen op jouw bucketlist die jij ooit zou willen doen. Misschien zouden wij het eens samen allemaal kunnen afstrepen
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debbie63, 53 jaar · Amstelveen
Je bent net als ik op zoek naar een vaste relatie. Je hebt veel goede eigenschappen en die wil je met mij delen.
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
Patries1266, 51 jaar · Horst
Volgt
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw.