Ik ben op zoek naar een vriendelijke en voorzichtige man, die intelligent is, een goed gevoel voor humor heeft, vrolijk, romantisch en ondeugend tegelijkertijd kan zijn. Ik hou van een man die me wil verleiden en met met wil flirten, ik hou ervan als het spannend en afwisselend is.
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Misschien zit je ook in een relatie die seksueel niet bevredigend is of misschien kom je om een andere reden seks tekort, dat maakt me niks uit. Als je maar discreet bent en overdag tijd hebt. Je kunt ontvangen of bent bereid in een hotel af te spreken waar we dan de kosten delen. Een car of parkingsdate zie
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe mensen te ontmoeten zoals ik. Wie is de schoonheid van liefde en vriendschap op hetzelfde moment. Wie heeft een prachtige persoonlijkheid die gemakkelijk is om bij te zijn. Ik
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dorice, 53 jaar · Kluizen
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.
Edith4u, 52 jaar · Ens
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed
Maffe Mia, 51 jaar · Molenaarsgraaf
Durf jij de uitdaging aan met mij en ben je ook zo\'n vrijgevochten type die graag met mij de rest van de wereld wil ontdekken?
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
Odes1965, 52 jaar · Fijnaart
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar