Je zou me beter moeten laten voelen en iets geweldigs met me moeten doen, je hebt een goed hart om me te laten zien dat je zelfs een beetje om me geeft. Ik weet dat het moeilijk is om iemand nu te vertrouwen, dus ik heb je eerlijkheid nodig!
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
Martienne, 52 jaar · Arnhem
volgt
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst
X Roryy, 52 jaar · Hoogvliet Rotterdam
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij
Nietnu, 54 jaar · Barger-Compascuum
Ik ben niet op zoek naar een relatiepartner, maar meer naar een vriend. Maar dat betekent niet dat wij eventueel geen friends
Pearl , 50 jaar · Vogelenzang
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we