Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn leven nodig om alles compleet te maken voor me. Ik heb dan ook veel gezien in mijn leven maar nog niet mijn echte liefde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bi Happy, 51 jaar · Rotterdam
spontaan, gezellig, mannen een mooi strak lijf, genieten van het leven
ManuelaDeG, 50 jaar · Alblasserdam
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan
Mupppp, 53 jaar · Edegem
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een