Je bent iemand die heel graag wil behagen. We gaan onze nachten doorbrengen met hartstochtelijke seks. Je kunt beginnen met een lang voorspel en dan gaan we verder. Dus steek je tong uit en laat me erop gaan zitten!
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik vind latino mannen erg sexy en gepassioneerd dus als een van jullie een date met me wil dan ben ik nog meer blij hihi. Verder hoef je zelf niet gespierd te zijn ofzo, maakt me niet uit hoe