Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten en probeer graag vanalles voor je uit.
Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan, die buitenseks wil je ook proberen en als het lekker is en voelt dan het liefst vaker laten gebeuren. En misschien kunnen we dan samen ook nog een paar nieuwe experimentjes uitproberen...
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen kan geven die je nodig hebt en die je wilt tijdens seks. Laten we dit voor ons een realiteit maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.
Hebhetnodig44, 50 jaar · Doetinchem
Een leuke man voor vrijblijvende en ongeremde hete nachten. Wil je weten wat mijn voorkeuren zijn? Vraag het maar aan me en
HierSophie, 51 jaar · Halen
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier
Sjoukje48, 50 jaar · Harlingen
Dat weet ik nog niet..:)
Ikzeeropwindend, 50 jaar · Lippelo
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.