Wie zoek ik? Ik weet het zelf ook niet precies. Een echte leukerd in elk geval. Zou tof zijn om samen iets moois op te bouwen en een hoop leuke dingen te kunnen gaan doen.
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en zelfde omgeving. eigen vervoer, Graag bij je bericht een foto van jezelf, liefst gezicht!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cynthia246, 54 jaar · Eelde
Als u op zoek bent naar de aandacht van een vrouw. Ik ben hier bereid om je te geven wat je wilt. Als je op zoek bent naar een serieuze
Gianna 1963, 54 jaar · Almere Buiten
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander
GrannyMary, 52 jaar · Oudezijl
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!