Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd en ruimte geeft. Zo ja, dan ben jij DE man waar ik naar op zoek ben.
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik ben af en toe een beetje gek, kan vreselijk lachen en hou van directe humor. Jij bent een open persoon die dit wel kan waarderen en waarschijnlijk ook flink tegengas kan geven. Wedden
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai om dat alleen te moeten doen. Misschien vind je het een goed idee, als we het goed kunnen vinden met elkaar, om samen eens de zon, zee en strand te bezoeken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
Moedernatuur01, 54 jaar · Bunsbeek
Laat ik open, ik wil het graag zien!
Liesse, 52 jaar · Emmeloord
Lief, sexy en als ik het mag kiezen met een tintje, iemand die van een avontuurtje houd;-)
Val99, 51 jaar · Melick
Ben je een eerlijke man? Niet iemand die in een gecompliceerde relatie zit. Ik wil gewoon meer van mezelf genieten. Kun je
Adogroengeel, 52 jaar · Den Haag
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!