Iemand die vooral zichzelf is, die werkt om te leven, kan genieten van kleine dingen, die avontuur niet uit de weg gaat, zijn horizon verruimt, iemand die niet veel op heeft met wat anderen van hem denken, die van muziek houdt en zich er niet voor schaamt om uit de maat te dansen, iemand die hiervoor genoemde zaken ook kan waarderen in mij.
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en zelfde omgeving. eigen vervoer, Graag bij je bericht een foto van jezelf, liefst gezicht!
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje doen en aan je ballen zuigen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ineke63, 54 jaar · Erembodegem
Volgt
Heesther, 52 jaar · s-Gravendeel
Jij bent de man die ik zoek, je bent lief, leuk, spontaan , heb een eigen mening en erg belangrijk is dat je single bent en daar
Plakplaatje, 50 jaar · Middelburg
Zou je mij graag willen mee maken tijdens een orgasme? Wil je mij helpen mijn hoogte punt te bereiken? Ben je spontaan en meegaand?
Zigeunerinnetje, 52 jaar · Tienhoven
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer
Annemieke47, 52 jaar · Haarlem
Loryy, 51 jaar · Nieuwleusen
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen.