Je houdt ervan om geplaagd te worden en het spreekt je gewoon aan als een vrouw het aandurft om te laten zien dat ze het lekker vindt! Je vindt het leuk als een meisje voor je stript en dan begint het avontuur.
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
Beth295, 51 jaar · Ammerstol
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal