Een leuke rustige jongen die ook wat van zijn leven probeert te maken. Aan klaplopers heb ik niet veel en heb dan liever niet dat je met mij contact zoekt. Wel een beetje van mijn leeftijd en hopelijk ook een beetje uit mijn omgeving. En verder....dat zien we wel als het zo ver is toch? Ik sta er in ieder geval welk voor open en hopelijk jij ook!
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe mensen te ontmoeten zoals ik. Wie is de schoonheid van liefde en vriendschap op hetzelfde moment. Wie heeft een prachtige persoonlijkheid die gemakkelijk is om bij te zijn. Ik
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje op de bank babbelen. En je bent wel een prater en geen binnenvetter.