Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer het mij uit zou komen.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.