Ik ben op zoek naar een partner, iemand die graag mijn vriendje is en bij mij woont. Ik denk dat het praktisch is om een ??live-partner te hebben. Je geeft en waardeert. Je zult liefdevol en aandachtig zijn voor mijn behoeften. Als je een goede kok bent, is dat een plus.
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elyse1907, 54 jaar · Nuth
Een eenvoudige en liefhebbende man die mij kan respecteren en die mij kan accepteren voor wie ik ben. Iemand die ruimdenkend
JossefSingl1964, 53 jaar · Rotterdam
volgt
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Gerdjy, 53 jaar · Enschede
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar
Lena50, 53 jaar · Meppel
volgt
Pearl , 50 jaar · Vogelenzang
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we