Ik vind het belangrijk dat een man je laat voelen dat je speciaal bent en je niet zomaar voor gewoon aanziet. Iemand die warm en gezellig is en veel liefde te geven heeft. Een mooi voorkomen is voor mij belangrijk.
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?