Nou, ik denk dat ik hier op zoek ben naar mijn zeemeerman? Ben jij hier? Ik zou willen dat jij een knappe hunk bent, maar ik denk dat dat misschien teveel gevraagd is , dus denk ik dat wie dan ook die mij blij kan maken ook wel oké is. Als jij dat denkt te zijn voel je dan vrij om mij een berichtje te sturen en samen wat te kletsen.
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze koffeeshop om een nieuw hoofdstuk in ons boek te beginnen. Wie weet, misschien in het volgende hoofdstuk, ben je al geïdentificeerd? Alleen het lot kan het vertellen. Veel
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou behandelen. Je hebt geen problemen met een maatje meer en ook behandel je iemand met respect. Verder nodig ik je uit om mij beter te leren kennen.
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Werkster196602, 51 jaar · Nijverdal
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Odes1965, 52 jaar · Fijnaart
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar
Ria1965, 52 jaar · Utrecht
relatie zonder verplichtingen
Watersporster, 54 jaar · Musselkanaal
Alles discreet ik ben getrouwd en misschien jij ook wel, beiden willen wij onze partner niet kwijt en dat hoeft ook niet, leuke