Settelen dat woord speelt ook al tijden door je hoofd. Omdat ik er graag op uit trek met reizen zoek ik wel een man die van reizen houdt. Ander teer punt is kinderen. Ik wil op deze wereld geen kinderen zetten en daar sta jij ook achter.
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.