Jij bent een heerlijk relaxte en lieve man. Een man die het kan waarderen dat een vrouw er leuk uit wil zien en daar ook moeite voor doet. Het liefst heb ik een modieus type naast met mij wat mij lekker mijn ding laat doen. Samen lachen vind ik belangrijk.
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker met elkaar aan het kletsen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
MellieSweet, 54 jaar · Marknesse
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.
Zeeropwindend, 50 jaar · Zaandam
Genieten van het leven, niet saai, houden van uit eten gaan, niet te veel druk willen leggen
EssyB, 54 jaar · Lummen
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent