Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou behandelen. Je hebt geen problemen met een maatje meer en ook behandel je iemand met respect. Verder nodig ik je uit om mij beter te leren kennen.
Schwif, 53 jaar · Brielen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus knappe mannen kom maar op.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Listenlliess, 50 jaar · Diepenveen
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden
SweetLex-ie, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand
Uknl4u, 50 jaar · Venray
vul ik nog in!
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
FineTaste0, 54 jaar · Piringen
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me