Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten over je gevoelens en ben je zeker niet bang om negatieve dingen te bespreken. Uiteindelijk zal het enkel in ons voordeel zijn als we openlijk met elkaar zullen omgaan, niet?
Ik zou je aanbod zeker niet af slaan als het een goed aanbod is. Wij doen waar we zin in hebben en dat hou ik me dan ook voor. Zou jij die kans dan ook echt met open armen ontvangen?
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben, kan vergeten. Ik wil een man die eerlijk is en die zich aan zijn belofte houd. Zo een man zou ik heel erg leuk vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anngelicca, 53 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een man die mij blij maakt en mij altijd ondersteunt. Je corrigeert mij als ik iets verkeerd doen. Je bent
GGiennaaa, 54 jaar · Moelingen
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
Uit1967, 50 jaar · Elspeet
Je durft veel en staat er helemaal achter
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf