Kan ik je vertrouwen met de dingen die ik binnenkort zal vertellen? Nou, het is een privézaak dus ik zal het hier niet schrijven. En je vind het geweldig om leuke dingen en avonturen in het leven te plannen.
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en het fijn vindt om bij me te zijn en een goed gevoel voor humor heeft zodat we elke keer kunnen glimlachen als we samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Jessa X, 55 jaar · Naaldwijk
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide,
Mijngeheimpje, 59 jaar · Nijverdal
Man die kan genieten van sex zonder gezeur. Jonger heeft absoluut mijn interesse
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol