Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en het fijn vindt om bij me te zijn en een goed gevoel voor humor heeft zodat we elke keer kunnen glimlachen als we samen zijn.
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar vooral een man die het respecteert dat ik een tattoo heb laten zetten ter nagedachtenis aan mijn man.
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlijmetJose, 56 jaar · Haacht
Ernstige mannen die een vrouw kunnen verwennen
Minke60, 57 jaar · Zwolle
Een gezellige man die sterk in het leven staat en graag geniet van het leven.
Sportievelinge62, 55 jaar · Kortenhoef
De man die goed bij mij past sport ook, dat is het enige dat ik echt wel wil, aangezien het anders niet goed gaat klikken. Je gaat
Gl0R14, 55 jaar · Almere
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig
GrannyLine, 57 jaar · Hummelo
Ik wil een aardige man in de buurt, alle leuke dingen in het leven samen doen. Wees soulmates en geniet van het leven. Het is
OmaCarlala, 59 jaar · Terneuzen
Hoe ik het precies voor mij zie dat weet ik nog niet. Maar jij gaat als het ware voor mijn doos zitten met je gezicht. Gaat wat