Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katlene, 56 jaar · Antwerpen
Leuke spontane man die vooral van genieten houdt.
GroeneSmurf, 59 jaar · Boekhout
Een man die openstaat voor een affaire
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Anita Bas, 57 jaar · Breda
Volgt
Louis60, 57 jaar · Harlingen
x
CarolienR, 58 jaar · Den Haag
Wie o wie wil een hete sex ervaring op doen met mij? ik ben in voor allerlei sex experimenten. jij en ik geven beide aan waar onze